Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Κόμπος στο λαιμό.
#11
(December 16th, 2016, 21:12)tseligas Wrote: Τώρα είδα κ την υπογραφή σου...χαχαχαχα καλό!!!

Big Grin  δε θα.μπορούσε να μπει κάτι άλλο νομίζω !!!  Big Grin

 Θα γίνει το βιντεάκι !!! Εννοείται !!!
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#12

Ένα πρόχειρο παιξιματάκι. Μπορώ κ καλύτερα Tongue αλλά στο μαγαζί κάνει κρύο κ τα δάχτυλα "κολλάνε" ... Tongue
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#13
Γεια σου Σάκη, 

ωραίος φίλε, μ' έφτιαξες!!!

Μου θυμίζεις εμένα ένα διάστημα που διατηρούσα κατάστημα έπαιρνα τα όργανα μαζί για να μελετάω  Wink

Τα πάντα για το όργανο  Smile
Reply
#14
Φίλε σκάρε χαίρομαι που σου άρεσε. Μακάρι να είχα. Χρόνο να παίξω πιο πολύ κ πιο ελεύθερα. Αλλά δυστυχώς με δύο παιδιά στο σπίτι ,και με 10 ώρες δουλειά κάθε μέρα, δεν είναι πάντα εφικτό. Θεωρώ όμως ότι καλά τα καταφέρνω. Υπάρχουν ώρες που παίζω κ εκπλήσσομαι κ εγω ο ίδιος με αυτά που παίζω, κ έρχονται κάποιες άλλες, που απογοητευομαι !!! Αλλά τι να σου κάνουν τα έρμα τα δάκτυλα ; 20 μέρες ελιές μάζευαν. .. πριστηκαν κ κουράστηκαν...
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#15
τι είπες τώρα φίλε...και μένα ο νους μου είναι στα χωράφια μου !!!
Reply
#16
Έχεις πολύ καλό ήχο!!! Και το κλαρίνο καμπάνα!!
Reply
#17
Σε ευχαριστώ. Το όργανο είναι πολύ αξιόλογο. Νομίζω ότι αν θα το άλλαζα είναι μόνο για να πάρω με rollers.η αν μου επιτρέψουν τα οικονομικά μου να πάρω κι ένα δεύτερο !!!
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#18
(December 19th, 2016, 15:59)tseligas Wrote: τι είπες τώρα φίλε...και μένα ο νους μου είναι στα χωράφια μου !!!

Κι Εγώ Τσέλιγκα δε γίνεται να μη παω. Είναι πολλές οι δουλειές που πρέπει να γίνουν.  Αλλά μου αρεσει. Δε βαριγκομάω ....Έχουμε 30 στρέμματα ελιές στη Μάνη !!!
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Κουρδιστήρι-Μετρονόμος στο κινητό. n30s 2 6,927 June 17th, 2016, 04:06
Last Post: n30s

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)