Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Να αρχίσω μαθήματα?
#1
Καλησπέρα! Σήμερα έκανα μια έφοδο στα παλιά πράγματα του παππού μου και βρήκα το κλαρίνο του. Ένας φίλος μου έδωσε την ιδέα να αρχίσω μαθήματα. Είναι εύκολο να μάθει κανείς κλαρίνο? Αξίζει να αρχίσω μαθήματα?
Reply
#2
Καλησπέρα φίλε μου και καλώς ήλθες στη σελίδα μας!

Όπως όλα τα μουσικά όργανα έτσι και το κλαρίνο έχει τις δυσκολίες του. Δε θα σου πούμε ψέμματα, είναι από τα δύσκολα όργανα..Όμως, όταν υπάρχει θέληση, μεράκι και χρόνος διαθέσιμος τότε φυσικά και αξίζει κάποιος να αρχίσει μαθήματα και να προχωρήσει!

Έχεις ακούσματα γενικά, ακούς παραδοσιακή μουσική?
Reply
#3
Καλώς όρισες φίλε μου !!! Εγώ θα ήθελα πάντως να βάλεις μερικές φωτογραφίες του κλαρινου του παππού σου. !!!
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#4
Καλός σας βρήκα! Παλιά άκουγα παραδοσιακή μουσική άλλα τα τελευταία χρόνια οι προτιμήσεις μου έχουν αλλάξει. Το κλαρίνο δυστυχώς το πήρε ο θείος μου άλλα αν μου δοθεί η ευκαιρία θα το βγάλω φωτογραφία και θα το ανεβάσω. Το μόνο που μου μένει τώρα είναι να βγω κάποιον που να κάνει μαθήματα.
Reply
#5
Καλησπέρα φίλε μου!!!

Όταν ευκαιρήσεις καλό είναι να βγάλεις κάποιες φωτογραφίες να το δούμε το όργανο να σου πούμε γνώμες!

Επίσης θέλω να σε πληροφορήσω πως μέσω της σελίδας μας παραδιδόνται ιδιαίτερα μαθήματα σε όλον τον κόσμο μέσω Skype! Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου με pm!

Smile
Reply
#6
Έχω βρει ήδη κάποιον γνωστό του μπαμπά μου και θα κάνω μαθήματα μαζί του. Ευχαριστώ πολύ πάντως.
Reply
#7
Πολύ ωραία!

Ερμή τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται?
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  ΡΥΘΜΟΣ ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ suntown 2 7,859 December 25th, 2016, 04:48
Last Post: suntown
  Μαθήματα! ! ODYSSEYS 1 5,536 December 14th, 2016, 20:12
Last Post: tseligas

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)