Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πανηγυράκι στη Μεσσηνία !!!
#1
Δυο βιντεακια από το προχθεσινό πανηγυρακι με το νέο μου όργανο. Επειδή δεν ξέρω πως βάζουμε βίντεο αν θέλει κάποιος ας το φτιάξει παρακαλώ. 

 https://youtu.be/6EgwOjLNCg4

https://youtu.be/MvRrSlRcHmc
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#2
(July 3rd, 2017, 16:41)Sakis kalamata Wrote: Δυο βιντεακια από το προχθεσινό πανηγυρακι με το νέο μου όργανο. Επειδή δεν ξέρω πως βάζουμε βίντεο αν θέλει κάποιος ας το φτιάξει παρακαλώ. 









Ετοιμος!!

Το κλαρινο σου ..φυσαει!! 
(Μην το πω αλλιως και με μπαναρουν)
''Όσο πιο διεφθαρμένη είναι μια χωρα, τόσους περισσότερους νόμους έχει!!''



Reply
#3
Να ζήσει η Πελοπόννησος ωρέ!

Μπράβο Σάκη!

Μου αρέσει αρκετά ο ήχος σου, με τη κάψα παίζεις? k1 ή wind up? και τι εφέ έχεις βάλει πάνω?
Reply
#4
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Με wind up παίζω.
Εφέ της boss. Octave 3 -reverb rv6.- delay- equalizer. Όλα boss. Επίσης μεγάλη δουλειά κάνει η προενισχυση του ασύρματου. Πρώτα δεν είχα τόσο καθαρό ήχο νομίζω. ...
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#5
Άλλο Ένα βιντεάκι με όμορφα τραγούδια από εμένα κ το Χαράλαμπο! ! !  Καλή ακρόαση παιδιά! !! 

Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#6
Μπράβο Σάκη! Θα σου πω αν περάσω από Καλαμάτα να πιούμε καφέ!!!
Reply
#7
(July 11th, 2017, 16:34)tseligas Wrote: Μπράβο Σάκη! Θα σου πω αν περάσω από Καλαμάτα να πιούμε καφέ!!!

Σκαρε, σαν πας στην Καλαματα και 'ρθεις με το καλο φερε μου ενα μαντιλι να δεσω στο λαιμο, και οπως λεει και ο Σακης, να 'ναι μεταξωτο!!   Angel
''Όσο πιο διεφθαρμένη είναι μια χωρα, τόσους περισσότερους νόμους έχει!!''



Reply
#8
Ωραίος ο Σάκης,

να ζήσει ο Μοριάς! Big Grin Big Grin Big Grin
Reply
#9
Να στε καλά παιδιά. !!! Πάντα υγεία. Σκάρε ενημέρωσε όταν κατέβεις. Θα χαρώ πολύ να τα πούμε και από κοντά !!!

(July 11th, 2017, 21:14)kosdan Wrote:
(July 11th, 2017, 16:34)tseligas Wrote: Μπράβο Σάκη! Θα σου πω αν περάσω από Καλαμάτα να πιούμε καφέ!!!

Σκαρε, σαν πας στην Καλαματα και 'ρθεις με το καλο φερε μου ενα μαντιλι να δεσω στο λαιμο, και οπως λεει και ο Σακης, να 'ναι μεταξωτο!!   Angel

Χαχαχα.  Θα σου στείλω εγώ βρε μπαγάσα ένα !!!
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)