Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ιτιά - Itia
#11
σειρα μου τωρα ,ελπιζω να σας αρεσει  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply
#12
Ωραίος Γιάννη!!! Όπως πάντα θαυμάζω που έχεις από τόσο νωρίς καλή αίσθηση του ρυθμού!!

Θα σου δώσω κ μια συμβουλή για άσκηση. Κοίτα στο 1:02 που κάνεις τρίλια πόσο κουνιέται το κλαρίνο..

Αυτό σου δείχνει πόση ενέργεια σπαταλάς κ επηρεάζει διάφορα πράγματα.όως το χρόνο κ την ακρίβειά σου..
Δοκίμασε σε καθρέφτη ασκηση αυτή την τρίλια κ όλες τις κνήσεις κ ισορρόπησε τα δάτυλά σου κ το κλαρίνο ώστε να ελαχιστοποιήσεις την κίνησή του.

Άλλη Σουπερ δυνατή άσκηση είναι να μάθεις τα δύο μικρά δάχτυλα να εφαπτονται των κλειδιών. Θέλει λίγο πρακτική αυτό κ επιμονή!

Συνεχίζουμε κ αναμένουμε κ από εμένα!
Reply
#13
(March 24th, 2016, 11:41)JohnAugust Wrote: σειρα μου τωρα ,ελπιζω να σας αρεσει  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Πολύ  ωραία  τα πας και μες το ρυθμό ,προχώρα έτσι δούλευε και λίγο τις κλίμακες  θα σε βοηθήσουν  πάρα πολύ , Οσώ για αύτο που  λεέι ο ΣΚΑΡΟΣ  ότι μπαίνεις πολύ ευκολά στο ρυθμό , έχει  δίκιο αλλά είναι ότι το ξεκινάς σε σωστή ηλικιά   ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ  !!!!!!!
Reply
#14
ευχαριστώ παιδια
οι συμβουλές σας ειναι πολύτιμες
Τσελιγκα ,όντως τωρα που ξαναβλεπω το βιντεο εχεις απολυτο δικιο και θα προσπαθησω να το διορθώσω
Με στεναχωρεί ομως το οτι δεν υπαρχει μεγαλη συμμετοχη
Βαλτε ενα βιντεο ρε παιδια.....
Πως θα μαθεται ποια ειναι τα λαθη σας αλλιως ;;;;
Reply
#15
(March 25th, 2016, 07:57)JohnAugust Wrote: ευχαριστώ παιδια
οι συμβουλές σας ειναι πολύτιμες
Τσελιγκα ,όντως τωρα που ξαναβλεπω το βιντεο εχεις απολυτο δικιο και θα προσπαθησω να το διορθώσω
Με στεναχωρεί  ομως το  οτι δεν υπαρχει μεγαλη συμμετοχη
Βαλτε ενα βιντεο ρε παιδια.....
Πως θα μαθεται ποια ειναι τα λαθη σας αλλιως ;;;;

Εγω δεν μπορω να βαλω γιατι δεν ξερω κανενα τραγουδι οσο απιστευτο και αν φαινεται!!
Το οτι μπαινω και διαβαζω δεν σημαινει οτι ξερω κι ολας!!
Αλλα συντομα θα μαθω καποιο που θα παει, θα βρω χρονο!!
Reply
#16
Γεια σου Γιάνναρε, πολύ ωραίος συνέχισε δυνατά!

Kosdan σύντομα θα το μάθουμε το κομμάτι αυτό ;-)
Reply
#17
(March 26th, 2016, 03:59)skaros Wrote: Kosdan σύντομα θα το μάθουμε το κομμάτι αυτό ;-)

Θα ερθει και αυτη η ωρα, δεν βιαζομαι skare!!
Οταν ειναι θα το βαλω εδω Johnny!!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)