Poll: Χρησιμοποιείτε τα Backings/Ρυθμούς στην πρακτική σας;
You do not have permission to vote in this poll.
Ναι βοηθάνε πολύ
75.00%
3 75.00%
Όχι δεν έχω δοκιμάσει
25.00%
1 25.00%
Δε ξέρω καν τι είναι
0%
0 0%
Total 4 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νέα προσθήκη στην ιστοσελίδα
#1
Music 
Αγαπητοί φίλοι, 

Τώρα μπορείτε δωρεάν μέσω της ιστοσελίδας να κάνετε πρακτική πάνω σε ποιοτικούς ρυθμούς (όχι MIDI) τα αγαπημένα σας τραγούδια.

Κάνετε κλικ εδώ για να πάτε κατευθείαν στη σελίδα. 

Επίσης μπορείτε να πάτε 
klarinogreek.com
BACKING TRACKS -> PRACTICE RYTHMS
Αν θελετε να στηρίξετε την προσπάθεια μπορείτε να τα αγοράσετε και να τα κατεβάσετε στον σκληρό σας κάνοντας κλικ εδώ.

Mην ξεχνάτε βέβαια κ τα εξαιρετικά backing tracks που δημιουργούμε πάνω στα ίδια τα μαθήματα. 
Για πρόσβαση κάντε κλικ εδώ.

Στην ίδια σελίδα θα δείτε ότι ανεβάζουμε κ δείγματα εκτελέσεων για να πάρετε μια ιδέα για το που μπαίνετε στο κάθε κομμάτι κτλ...

Για νέες παραγγελίες μπορείτε να ποστάρετε εδώ. Cool

Καλό κλαρίνο!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#2
Πολύ καλή δουλειά Tseliga!

Εύγε! Θα βοηθήσει πολύ κόσμο θεωρώ!
Reply
#3
Πολυ καλη ιδεα τα backing tracks και επισης η λιστα με τις παραγγελειες γαιτι ακομα λιγο και ο σκαρος θα καιγοτανε!!
Reply
#4
Καιρός να δοκιμάσω , έπαιξα λίγο την αλβάνιά και πέφτω πολύ ωραία έξαιρετικα είναι , μόνο δέν μπορω να καταλάβω πότε μπαίνω ...
Σιγά σιγά ε ε εεεεεεε ?????
Reply
#5
Kosdan, Να βλέπεις τα αντίστοιχα μαθήματα. Συνήθως ο Σκάρος τα παίζει με τα μπακινγκς οπότε θα ακούσεις πότε είναι να μπεις. Ακόμα θα ανεβάσουμε σιγά σιγά κι αλλα παραδείγματα πάνω από τα μπακινγκς.
Reply
#6
(February 28th, 2016, 14:26)grimbovo Wrote: Καιρός να δοκιμάσω , έπαιξα λίγο την αλβάνιά και πέφτω πολύ ωραία έξαιρετικα είναι , μόνο δέν μπορω να καταλάβω πότε μπαίνω ...
Σιγά σιγά ε ε εεεεεεε ?????

Η ''Αλβανία'' θα είναι το επόμενο που θα ηχογραφήσω Γιώργο!
Reply
#7
(February 28th, 2016, 22:34)tseligas Wrote: Kosdan, Να βλέπεις τα αντίστοιχα μαθήματα. Συνήθως ο Σκάρος τα παίζει με τα μπακινγκς οπότε θα ακούσεις πότε είναι να μπεις. Ακόμα θα ανεβάσουμε σιγά σιγά κι αλλα παραδείγματα πάνω από τα μπακινγκς.
Να σου πω την αληθεια εχω καιρο να παιξω και ποτε δεν επαιξα με μπακινγς.
Μην νομιζεις οτι επειδη γραφω συνεχεια οτι παιζω κι ολας. (γραφω απο την δουλεια).
Ο χρονος μου ειναι πολυ περιορισμενος τωρα τελευταια (δουλεια, οικογενεια, πανεπιστημιο και νεογεννητο στο σπιτι)
Αυτη η χρονια ειναι φουλ!! Απο Ιουνιο θα ηρεμησω λιγο οταν τελειωσω το πανεπιστημιο.
Reply
#8
Να σου ζήσει φιλε μου!!! Κ να του παιζεις κλαρίνο να ακούει από μικρό!!! :-)
Reply
#9
(February 29th, 2016, 11:55)tseligas Wrote: Να σου ζήσει φιλε μου!!! Κ να του παιζεις κλαρίνο να ακούει από μικρό!!! :-)

Σε ευχαριστω πολυ Τσελιγκα!!
Back to nappies μετα απο 7 χρονια!! 
Αλλα η τεχνη της πανας δεν ξεχνιεται!!
Reply
#10
Καλησπέρα στην παρέα!

Νέα προσθήκη στη σελίδα μας! Η ''Αλβανία'' πάνω στο αντίστοιχο backing track!! Ελπίζω να σας αρέσει!
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Νέα προσθήκη: Παρτιτούρες και Παρτιτούρες σε βίντεο με μουσική tseligas 2 7,358 December 21st, 2016, 06:33
Last Post: skaros
Music Νέα backing tracks με λαούτο και κρουστά! skaros 2 6,219 November 30th, 2016, 03:28
Last Post: skaros
  Νέα προσθήκη: Μετρονόμος - Metronome tseligas 1 5,616 April 16th, 2016, 11:00
Last Post: grimbovo

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)