Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
service
#1
Καλησπερα στην ομαδα .
Εχω ενα θεματακι με το κλαρινο μου , οι << αρθρωσεις >> του παιζουν . πολλες φορες οταν παιζω λογω πιεσης κλπ κλπ τα σημεια που ενωνονται τα μερη του κλαρινο νιωθω οτι κουνιουνται ( λιγο βεβαια αλλα νιωθω οτι επηρεαζει το παιξιμο μου και πανω απο ολα ειναι ενοχλητικο ) και ετσι σαν προσωρινη λυση εχω βαλει χαρτια απο μεσα . Λογικα το κλαρινο μου θα χρειαζεται φροντιδα . Μπορει να μου προτεινει καποιος καποιον καλο μαστορα που κατα βασει να μην με κοροιδεψει και μου φαει τα λεφτα ?
Ευχαριστω παρα πολυ
Reply
#2
Καλημέρα φίλε μου!

Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι?

Προσωρινά πάντως μπορείς να τοποθετήσεις ταινία τεφλόν στους φελλούς και θα είσαι μία χαρά! Wink
Reply
#3
skaros Wrote:Καλημέρα φίλε μου!

Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι?

Προσωρινά πάντως μπορείς να τοποθετήσεις ταινία τεφλόν στους φελλούς και θα είσαι μία χαρά! Wink

Καλησπερα φιλε .
Βρισκομαι στην αθηνα , για καποιον εμπιστο θα μπορουσα να κανω και ταξιδι Smile
Εβαλα οπως σου ειπα χαρτι αναμεσα στις αρθρωσεις αλλα το κακο ειναι οτι χθες για παραδειγμα που αποφασισα να τις βγαλω οι αρθρωσεις ειναι τοσο χαλαρες που ειναι πραγματικα αδυνατον να παιξω , τσιριζει παρα πολυ απο τις πρωτες κιολας τρυπες .
Reply
#4
καλησπερα. λοιπον φιλε ενας ειναι ο καλυτερος μαστορας σε ολη την ελλαδα και μαλιστα βρισκεται στην αθηνα . τον εμπιστευονται ολοι οι μεγαλοι κλαρινιστες που παιζουν επαγγελματικα.
ειναι στην ιπποκρατους 13 μεσα στην στοα εξω απο τον μουσικο οικο μαριος νικολαιδης και λεγεται ΠΕΛΟΥΜΠ. εχω κανει σερβις ολα μου τα κλαρινα εκει και ειναι πραγματικα ασυναγωνιστος .
Reply
#5
zaxzax Wrote:Καλησπερα φιλε .
Βρισκομαι στην αθηνα , για καποιον εμπιστο θα μπορουσα να κανω και ταξιδι Smile
Εβαλα οπως σου ειπα χαρτι αναμεσα στις αρθρωσεις αλλα το κακο ειναι οτι χθες για παραδειγμα που αποφασισα να τις βγαλω οι αρθρωσεις ειναι τοσο χαλαρες που ειναι πραγματικα αδυνατον να παιξω , τσιριζει παρα πολυ απο τις πρωτες κιολας τρυπες .

Δοκίμασε τεφλόν ταινία, θα εντυπωσιαστείς με το αποτέλεσμα!

Ο Suntown με πρόλαβε! Ο Πελούμπ είναι ίσως ο κορυφαίος τεχνικός! Θα μείνεις 100% ικανοποιημένος! Εαν θέλεις μπορώ να σου στείλω το τηλέφωνό του να επικοινωνήσεις!
Reply
#6
πελουμπ και ξερο ψωμι....χαχα......μακραν ο καλυτερος τεχνικος ....αν χρειαστεις τηλεφωνο το εχω κι εγω.
Reply
#7
καποια στιγμη θα δοκιμασω και τεφλον ταινια οταν θα τα βρω σκουρα αλλα προς το παρον νομιζω πρεπει να το παω για να δω και σε τι κατασταση ειναι το οργανο . Ναι θα ηθελα παρα πολυ το κινητο του αν μπορειτε να μου το δωσετε , να πω ισως και καποιο ονομα ? οτι με προτεινε καποιος ?
Reply
#8
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ. ΑΛΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ....ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ...
ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ 6942440251.....
Reply
#9
Όταν πας φίλε μου πες μας εντυπώσεις και πόσταρε και εικόνες από το κλαρίνο!! ;-)
Reply
#10
(January 15th, 2016, 05:16)skaros Wrote: Όταν πας φίλε μου πες μας εντυπώσεις και πόσταρε και εικόνες από το κλαρίνο!! ;-)

πηγα φιλε και απογοητευτηκα :/ Οχι απο τον ανθρωπο αλλα απο το κλαρινο . 
Μου ειπε οτι το κλαρινο εχει προβλημα και θα μου στοιχισει γυρω στα 270 για να το φτιαξει (ενω το ειχα παρει 700) , 
και αν φτιαχνετε γιατι μπορει να εχει προβλημα με το κουρδισμα:/ Λετε να το παω και σε αλλο μαστορα ? 
Αυτο που ειναι το μεγαλυτερο προβλημα ομως ειναι να μην φτιαχνετε :/ τοσα λεφτα χαμενα και μετα πως θα παρω αλλο και τι θα κανω το παλιο :/
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Music Service σε κλαρίνο Buffet skaros 20 37,978 November 7th, 2016, 05:10
Last Post: kosdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)