Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γκρίμποβο Γκάιντα Μονή
#1




Καλησπέρα , θα ΄΄ηθελα αν γίνετε να κάνουμε το Παραπάνω Χορό ,[Γκρίμποβο Γκάιντα μονή )
ο Όποιος είνα απο το Χώριό μου μάζι με το Γύρισμα σέ Γκάιντα μόνη ..Δάσκαλε έν γίνετε σε παρακαλω το πρώτο Βίντεο .....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!!!!!!!
Reply
#2
Καλησπέρα φίλε μου!

Βεβαίως, θα είναι και το επόμενο κομμάτι το οποίο θα δουλέψω! Smile

Θα πρότεινα να το σπάσουμε σε δύο μαθήματα καθώς είναι μεγάλο, συμφωνείς? Μέχρι ποιο λεπτό θα πρότεινες να είναι το πρώτο μάθημα?
Reply
#3
skaros Wrote:Καλησπέρα φίλε μου!

Βεβαίως, θα είναι και το επόμενο κομμάτι το οποίο θα δουλέψω! Smile

Θα πρότεινα να το σπάσουμε σε δύο μαθήματα καθώς είναι μεγάλο, συμφωνείς? Μέχρι ποιο λεπτό θα πρότεινες να είναι το πρώτο μάθημα?
Ευχάριστω Δάσκαλε , θα έλεγα από το πρώτο Βίντεο απο 1 'εως το 2 λεπτό το οποίο είναι το Γκρίμποβο και το γύρισμα από το 2 έως το 4: 15 που είναι η Γκάιντα η μονή τώρα όσω για το Γύρισμα
σε Πογωνίσιο άστο , αργότερα μέτα απο καιρό θα κάνουμε κανένα διαχρονικό Πογωνισίο 9 ( Κανά Παλοιό ).....Σε άλλο Μάθημα .................
Reply
#4
Το 9 είναι λάθος ......................Για παρένθεση Πήγαινα ...........Big GrinBig Grin
Reply
#5
Ωραία, τέλεια! Κι εγώ κάπως έτσι το σκεφτόμουν!

Σήμερα κιόλας θα ξεκινήσω να το δουλεύω Smile
Reply
#6
Καλησπέρα φίλε μου!

Το ''Γκρίμποβο'' έχει αναρτηθεί στη σελίδα σε αναλυτικό μάθημα όπως ζητήθηκε. Ελπίζω να σου αρέσει Smile
Reply
#7
skaros Wrote:Καλησπέρα φίλε μου!

Το ''Γκρίμποβο'' έχει αναρτηθεί στη σελίδα σε αναλυτικό μάθημα όπως ζητήθηκε. Ελπίζω να σου αρέσει Smile

Ευχαριστώ πολύ !! Εξαιρετικό μάθημα ,ωραία και η φωτογραφία της Εκκλησίας του χωριού ,ΆΓΙΟ ΘΑΝΆΣΗΣ .......
Reply
#8
Χαίρομαι που σου αρέσει!

Όταν το βγάλεις πες μου να προχωρήσω και στη Γκάιντα μονή. Smile
Reply
#9
skaros Wrote:Χαίρομαι που σου αρέσει!

Όταν το βγάλεις πες μου να προχωρήσω και στη Γκάιντα μονή. Smile

Έγινε σε Ευχαριστώ !!!!
Reply
#10
skaros Wrote:Χαίρομαι που σου αρέσει!

Όταν το βγάλεις πες μου να προχωρήσω και στη Γκάιντα μονή. Smile

Δάσκαλε , εγώ το έχω Βγάλει το Γκρίμποβο , ξεκίναμε για Γκάιντα Μόνη .......
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Γκαιντα Διπλη grimbovo 23 38,565 March 12th, 2016, 15:02
Last Post: grimbovo

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)