Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Favorite videos of youtube - Αγαπημένα βίντεο από youtube
Το δικο μου αγαπημενο τραγουδι για την επετειο της 25ης Μαρτιου ειναι το εξης

''Όσο πιο διεφθαρμένη είναι μια χωρα, τόσους περισσότερους νόμους έχει!!''



Reply
https://youtu.be/u-QwV8zmwdU
Reply
Πολύ ωραίο Jakal!!
Reply
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του κλαρίνου!

Reply
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του κλαρίνου με μία εκτέλεση για σεμινάριο!

Reply
Καλησπέρα σε όλους, 
Όλοι ξέρουμε ποιός ειναι ο Μαγγας και τα λογια περιττά πιστεύω για αυτον τον οργανοπαίχτη.
Απλα θα ηθελα την γνώμη σας για το βίντεο που παραθέτω και γενικα οχι μονο για το βίντεο. Ο Μαγγας ξεκινάει με το Σκαρο 
 πιστεύω οτι αν ηταν αλλος οργανοπαίχτης και έκανε τα τσαλιμακια αυτα που κανει στο Σκαρο, θα ειχαν πεσει ολοι να τον φανε.
Αν και δεν ειμαι Ηπειρώτης, πιστεύω οτι ο Σκαρος πρέπει να παίζεται καθαρα με Ηπειρωτικο στυλ και οχι καμπισιο. Να ακουσω γνώμες;;

''Όσο πιο διεφθαρμένη είναι μια χωρα, τόσους περισσότερους νόμους έχει!!''



Reply
Με τα τσαλίμια που κάνει στο ''Σκάρο'' πιστεύω πως προσπαθεί να μιμηθεί ήχους της φύσης λόγου του ότι ο Σκάρος είναι ποιμενικός σκοπός ο οποίο είναι άρρηκτα συνδεδεμένος με τη φύση  Wink
Reply
(October 11th, 2018, 05:15)skaros Wrote: Με τα τσαλίμια που κάνει στο ''Σκάρο'' πιστεύω πως προσπαθεί να μιμηθεί ήχους της φύσης λόγου του ότι ο Σκάρος είναι ποιμενικός σκοπός ο οποίο είναι άρρηκτα συνδεδεμένος με τη φύση  Wink

Να σου πω την αλήθεια μόνο ηχους της φύσης δρν άκουσα. Μου ακούστηκαν πιο πολύ σαν τσαλιμακια.
''Όσο πιο διεφθαρμένη είναι μια χωρα, τόσους περισσότερους νόμους έχει!!''



Reply
Έχει κάνει και χειρότερα, πολύ χειρότερα στο Σκάρο γι αυτό στο λέω....  Wink
Reply
Ανυπέρβλητο παίξιμο...

Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  ΦΑ Κλαρίνο από τον Ευθύμιο Παπακωνσταντίνου skaros 3 8,553 July 19th, 2016, 16:27
Last Post: tseligas
  πωγωνίσιο! από Πετρολούκα! evaki 0 3,327 November 3rd, 2014, 09:59
Last Post: evaki
  Βιολί - Μαριόλα από Χαλιγάννη Κωνσταντίνο tseligas 2 6,717 July 11th, 2013, 18:47
Last Post: tseligas
  Ερωτόκριτος από 77 καλλιτέχνες παντού στην Αθήνα tseligas 17 27,484 May 18th, 2013, 16:18
Last Post: tseligas

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)