Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Favorite videos of youtube - Αγαπημένα βίντεο από youtube
(August 24th, 2016, 09:04)skaros Wrote: Γεια σου Κώστα, τι κάνεις? Πως τα περνάς?

Έτυχε να πέσω πάνω στο βίντεο αυτό τις προηγούμενες μέρες στο fb!

Μια χαρα ειμαι Σκαρε και περναω πολυ ομορφα στην πανεμορφη χωρα που λεγεται Ελλαδα!!  
Σε 2 εβδομαδες γυριζω πισω δυστηχως και τα κεφαλια μεσα!!  Το καλο ομως ειναι οτι θα ξεκινησουμε παλι να παιζουμε κλαρινο γιατι τελικα οπως το εφερα ετσι το αφησα. Μονο 2 φορες επαιξα!!

Το βιντεο το ειδα σημερα  κατα τυχη και ειπα να το μοιραστω μαζι σας.
Εν το μεταξυ ειδα οτι εχουμε και νεα μελοι και χαιρομαι πολυ και τα καλωσοριζω κι ολας!!
Reply
Ωραία Κώστα, χαίρομαι!!! Smile

Έχεις δύο βδομάδες ακόμα μια χαρά είναι, θετική σκέψη χαχα  Cool
Reply



Εξαιρετικός Στάυρος Καψάλης σε μια εκτέλεση την οποια δέν την έχω ξανά ακούσει !!!!!
Reply
Τρομερό!

Οι γνήσιοι ηπειρώτες παίζουν πράγματα που μονάχα αυτοί μπορούν να παίξουν με αυτόν τον τρόπο!
Reply
Reply
Ήπειρος λεβεντογέννα! Καλημέρα Γιώργο!
Reply
Wink 
Ξεφεύγει λίιιγο από τα ακούσματα που έχουμε συνηθήσει αλλά πραγματικά πετάει ο κύριος.

Από το 4:00 και μετά τρελλαίνειτε


Reply
Πολύ ωραίος εξαιρετικός χειρισμός..

Από τους πιο γρήγορους δεξιοτέχνες που έχω δει είναι ο Ismail Lumanovski, δε ξέρω εαν τον γνωρίζεις...

Με τι ευκολία παίζει και albert και boehm σύστεμ...Για ταχυβολία τσέκαρε το δεύτερο βίντεο... Wink




Reply
Μ' έκαψες   Huh

Δεν τον ήξερα τον Ισμαήλ.
Reply
Άπιαστος απλά!  Wink
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  ΦΑ Κλαρίνο από τον Ευθύμιο Παπακωνσταντίνου skaros 3 8,555 July 19th, 2016, 16:27
Last Post: tseligas
  πωγωνίσιο! από Πετρολούκα! evaki 0 3,331 November 3rd, 2014, 09:59
Last Post: evaki
  Βιολί - Μαριόλα από Χαλιγάννη Κωνσταντίνο tseligas 2 6,721 July 11th, 2013, 18:47
Last Post: tseligas
  Ερωτόκριτος από 77 καλλιτέχνες παντού στην Αθήνα tseligas 17 27,487 May 18th, 2013, 16:18
Last Post: tseligas

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)