Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Συνδεση
#21
Καλησπέρα , ήθελα να ρωτήσω εάν έχει βρεθεί κάποιος εναλλακτικός τρόπος πληρωμής , μιάς και στο paypal ακόμα δεν βλέπω φως ...SadSadSadSadSadSad
Reply
#22
ναι φίλε grimbovo...δοκίμασε σε 2 ώρες κ θα μπορείς να πληρώσεις κ με κάρτα.
Μόλις τελείωνω το στήσιμο του νέου μηχανισμού!
Reply
#23
tseligas Wrote:ναι φίλε grimbovo...δοκίμασε σε 2 ώρες κ θα μπορείς να πληρώσεις κ με κάρτα.
Μόλις τελείωνω το στήσιμο του νέου μηχανισμού!

Όσω για την πληρωμή εμένα δεν μου λεει όυτε pay-pal ουτε stripe απλά ο μηνας έχει τόσο και να πατησώ sign up , θα περιμένω μέχρι της 8 Σεπτεμβρίου που λήγει η Συνδρομή μου , Η πρωπληρωμένη κάρτα κάνει ?????  Αντε πάλι κάτι  νέο  ,άντε να βγάλω άκρη πάλι  ................. Big Grin Big Grin
Reply
#24
Πρέπει να τελειώσει η προηγούμενη συνδρομή σου. Δες PM που σου στειλα!
Reply
#25
tseligas Wrote:Πρέπει να τελειώσει η προηγούμενη συνδρομή σου. Δες PM που σου στειλα!

Ευχαριστώ που απάντησες .......................
Reply
#26
Τα κατάφερα να πληρώσω με την κάρτα , ROFL από ότι λέει το σύστημα ,Ισχύει η πρέπει να μου έρθει κανένα μήνυμα στο email , όπως παλιά ????
Reply
#27
grimbovo Wrote:Τα κατάφερα να πληρώσω με την κάρτα , ROFL από ότι λέει το σύστημα ,Ισχύει η πρέπει να μου έρθει κανένα μήνυμα στο email , όπως παλιά ????

Ωραία Ωραία βλέπω τα μαθήματα Okey ................Ξέχασα,, την Καλημέρα μου !!!!!!!!!!!!!!!
Reply
#28
Πάτησα επάνω εντελώς τυχαία στην GERAkina και μου βγάζει Private video , σε κανά δύο άλλα που κληκάρησα εντάξει ήτανε ....
Reply
#29
Καλημέρα φίλε μου!

Έτοιμη η γερακίνα, είχε ένα μικρό λαθάκι και δεν εμφανιζόταν!
Reply
#30
skaros Wrote:Καλημέρα φίλε μου!

Έτοιμη η γερακίνα, είχε ένα μικρό λαθάκι και δεν εμφανιζόταν!

Ευχαριστώ φίλε μου SKAROS....
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)