Thread Rating:
  • 17 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
video lessons
#1
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ που με δεχτήκατε έχω κάποιες ερωτήσεις ,ενδιαφέρομαι για κάποια τραγούδια ,΄μου έχετε στείλει κάποια video με τραγούδια εάν επιλέξω κάποια δημοτικά τραγούδια μπορείτε να τα βγάλετε και να τα στείλετε σε εμένα , σαν video lesson ,
Τι κόστος έχει , υπάρχει κάποια συνδρομή με το Μήνα ή το χρόνο ή με το κάθε τραγούδι που θα μου στέλνετε θα πρέπει να βγάζω τα τραγούδια σε κάποιο χρόνικό διάστημα .......
Reply
#2
Γεια σου φίλε μου και καλώς ήλθες στην παρέα μας!

Υπάρχουν τριών ειδών συνδρομές,εβδομαδιαία,μηνιαία και ετήσια.Λεπτομέρειες μπορείς να δεις στην κεντρική σελίδα εκεί που λέει ''membership options''.

Μπορείς να ζητήσεις οποιδήποτε τραγούδι σου αρέσει και αυτό στη συνέχεια θα το ανεβάσουμε στο σάιτ απ' όπου θα μπορείς να το παρακολουθείς και να το μελετάς Smile
Reply
#3
Ένα μεγάλο μπράβο στη δουλεία που κάνετε !!!
Σε κάποια τραγούδια που είχα βγάλει μού έλειπαν τα στολίδια .Έχω παιδευτεί και παιδεύομαι ακόμα να βγάλω ένα Μοιρολόι Ηπειρώτικο
του ΤΆΣΟΥ ΧΑΛΚΙΆ από ότι είδα μπορώ να σας πώ ποιο θέλω και να το βγάλετε ?
Reply
#4
Βεβαίως φίλε μου, και σευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Έχει ήδη μπει στην λίστα. Σε μια βδομάδα περίπου θα είνια έτοιμο!
Reply
#5
Ευχαριστώ !!!Smile
Reply
#6
Mia idea mou.......mathimata stous dromous kai kapia mathimata gia motiba, kolpa kai epanalambomaines frasis!
Reply
#7
Γεια σου Φούρκα!

Τα έχω στα μελλοντικά μου σχέδια όλα αυτά που αναφέρεις.Για τους δρόμους σκέφτομαι να τους φτιάξω όλους από μία τονικότητα (πχ ουσάκ απο ΡΕ,μινόρε απο ΦΑ κτλWink και να δείξω και κάποιες βασικές ασκήσεις που μπορούν να γίνουν πάνω σε αυτούς.Μετα από εκεί και πέρα,ο καθένας,εφόσον γνωρίζει της αποστάσεις μεταξύ των νοτών σε κάθε δρόμο μπορεί να αλλάξει την τονικότητα και να δουλέψει πάνω σε όποιον τόνο θέλει.Το ίδιο ισχύει και για τις ασκήσεις φυσικά!
Reply
#8
skaros καλημέρα ποιος είναι ο ποιμενικός δρόμος και αν μπορείς να μου γράψεις τις νότες ?πχ ΛΑ-ΣΙ- ΝΤΟ#
Reply
#9
Καλημέρα!

Ποιμενικός ή αλλιώς Νικρίζ από ΛΑ : ΛΑ-ΣΙ-ΝΤΟ-ΡΕ#-ΜΙ-ΦΑ#-ΣΟΛ-ΛΑ
Reply
#10
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  INSTRUCTIONS: How to subscribe for Video Lessons and Video Exercises tseligas 13 89,861 August 10th, 2016, 14:33
Last Post: tseligas
  What is your favorite clarinet sound? Post a video!!!!! tseligas 21 37,603 June 5th, 2014, 11:34
Last Post: skaros

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)