Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΜΑΡΙΟΛΑ
#1
ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΟΛΑ . ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΣ ΜΠΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.




Reply
#2
(May 29th, 2016, 02:06)suntown Wrote: ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΟΛΑ . ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΣ ΜΠΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.





Ενα εξαιρετικό μοιρολοι  ΜΑΡΓΙΟΛΑ  ! Εάν παρακολουθήσετε το πρώτο Βίντεο  ,που για εμένα είναι το Καλήτερο  και από Τραγουδηστή και απο Κλαρίνο . Βασίλης Παπαγεωργίου ΚΛΑΡΙΝΟ  και Σάβα Σιάτρας ΤΡΑΓΟΥΔΙ  απο τους Καλήτερους  ο οποιος ξέρει και όλη την  Ιστορια  Ή ΚΛΗΜΑΤΙΑ  ΕΊΝΑ ΓΕΙΤΟΝΙΚΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΗ ΖΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ........Ακούστε την Ιστορία ..............Πολύ καλή επιλογή SUNTOWN
Reply
#3
ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ GRIMBOVO. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΜΟΙΡΟΛΟΓΙΑ.
Reply
#4
Καλησπέρα στην παρέα!

Η ''Μαριόλα'' θα είναι το επόμενο μάθημα που θα ανέβει σύντομα! Ευκαιρία να το μάθω κι εγώ καθώς δεν είχε τύχει μέχρι στιγμής.... Smile
Reply
#5
(June 10th, 2016, 10:05)skaros Wrote: Καλησπέρα στην παρέα!

Η ''Μαριόλα'' θα είναι το επόμενο μάθημα που θα ανέβει σύντομα! Ευκαιρία να το μάθω κι εγώ καθώς δεν είχε τύχει μέχρι στιγμής.... Smile

Εξαιρετικές και οι δυο εκτελέσης  !!!! Είμαστε  έν αναμονή ..... Δέυτερη είναι ο βάγιας -Κουρτης -Μπέλος
Reply
#6
Καλησπέρα στην παρέα!

Το μάθημα μόλις αναρτήθηκε στη σελίδα μας..
Reply
#7
Mόλις είχα βγεί και ξαναμπήκα  !! Απλά δέν υπάρχουν λόγια !!!!!!!!!!!!!! Τι έφτιαξες  ......... ευχαριστούμε  !!!

SUNTOWN !!!!
Reply
#8
χαιρομαι που σας αρεσε η επιλογη μου
Reply
#9
Χαίρομαι που σου άρεσε το μάθημα grimbovo, σκοπός μου είναι να είναι κατανοητό!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)