Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
χαιρετώ την όμορφη παρέα σας
#1
καλησπέρα σας και καλως σας βρήκα.
Reply
#2
Καλησπέρα αγαπητέ φίλε,

πες μας λίγα λόγια για εσένα. Πως είναι το όνομά σου, πόσο καιρό ασχολείσαι με το κλαρίνο, τι όργανο έχεις κτλ

Καλώς ήλθες
Reply
#3
(September 7th, 2019, 10:00)skaros Wrote: Καλησπέρα αγαπητέ φίλε,

πες μας λίγα λόγια για εσένα. Πως είναι το όνομά σου, πόσο καιρό ασχολείσαι με το κλαρίνο, τι όργανο έχεις κτλ

Καλώς ήλθες
Ευχαιστώ για το καλοσώρισμα .
Ονομάζομαι Δημήτρης και μετα από πολύ καιρό αποφάσισα ν' αφήσω τισ αναστολές και τισ φοβίες μου στην άκρη και να προσπαθήσω να κάνω ένα μεγαλο μεράκι πραγματικότητα , να μάθω να πάιζω κλαρίνο , ασχολουμαι πρώτη φορά με την εκμάθηση κάποιου μουσικού οργάνου και ευελπιστω μέσα από τις σελίδες σας να εμπλουτίσω τισ γνώσεις μου, το κλαρίνο που έχω έιναι ένα selmer .
Reply
#4
Πολύ ωραία,

καλή αρχή σου εύχομαι Δημήτρη και ότι χρειαστείς είμαστε στη διάθεσή σου να σε βοηθήσουμε!

Καλή διαμονή στην ιστοσελίδα μας
Reply
#5
Γεια σου Δημήτρη! Καλώς ήρθες κ από εμένα. Μη διστάσεις να γραψεις απορίες! Καλό κλαρίνο!
Reply
#6
Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια και το καλώσόρισμα, τοχω ρίξει στο διάβασμα ....
Reply
#7
Καλωσηλθες Δημήτρη στην ομορφη παρεα.Μη μου πεις οτι παιζεις με σελμερ Άλμπερτ συστεμ;
Σαν πάς στην Καλαμάτα και 'ρθεις με το καλό φέρε μ' ένα μαντίλι να δέσω στο λαιμό,να ναι μεταξωτό !!!
Reply
#8
(September 27th, 2019, 15:58)Sakis kalamata Wrote: Καλωσηλθες Δημήτρη στην ομορφη παρεα.Μη μου πεις οτι παιζεις με σελμερ Άλμπερτ συστεμ;
Ετσι ακριβως, έχω ένα selmer που εχει μετατραπει απο boehm system σε albert  και ειναι πάνω απο 100 ετων
Reply
#9
Μπορείς να ανεβάσεις καμιά φωτογραφία να το δούμε;
Reply
#10
Αυτό θα έλεγα κι εγώ. Ανέβασε κάποια φωτογραφία και δώσε μας λεπτομέρειες καθώς πρώτη φορά ακούω για μετατροπή από Boehm σε Albert και είμαι περίεργος..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)