Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INSTRUCTIONS: How to subscribe for Video Lessons and Video Exercises
#1
Dear members,

To gain access for all Video Lessons select one of the available memberships that can be found on the link below:

http://www.klarinogreek.com/?page_id=1038


If you have any questions / suggestions please post them here.Cool

--------------------------------------------------
Αγαπητά μέλη, για να αποκτήσετε πρόσβαση στα μαθήματα βίντεο κάντε κλικ στο κάτωθι λινκ και ακολουθήστε τις οδηγίες.


http://www.klarinogreek.com/?page_id=1038

Απορίες εδώ.
Reply
#2
thanksss
Reply
#3
Καλησπέρα...

μόλις προχθές (ξανά)έγινα μέλος (free membership) και έχω κάποιες απορίες. (δεν ξέρω αν είναι το σωστό thread, αλλά αφορούν κυρίως το subscription για τα μαθήματα)

Σκέφτομαι να κάνω weekly subscription (θέλω κάτι μικρό για αρχή), κι απ' ότι είδα θα πρέπει να κάνω sing up στο paypal ή να χρησιμοποιήσω πιστωτική/χρεωστική. Και κάπου εδώ ξεκινούν οι απορίες..

1) Η εβδομάδα ξεκινά από τη στιγμή που θα κάνω την εγγραφή ή ξεκινά πχ κάθε Δευτέρα?

2) Η ανανέωση της συνδρομής γίνεται αυτόματα ή πρέπει να την κάνω εγώ κάθε εβδομάδα?


Υ.Γ.: Το forum, βοηθάει πάρα πολύ!! έχω βρει πολλές πληροφορίες και έχω λύσει πολλές άλλες απορίες μου.  Smile
Reply
#4
καλησπέρα Jimntou!

1) Από τη στιγμή που κάνεις εγγραφή.
2) Η ανανέωση είναι αυτόματα..και μπορείς να τη διακόψεις όποτε θελεις μέσα από το σαιτ...Αν ποτε ξεχαστείς τότε θα σου επιστρέψουμε τη συνδρομή :-)
Reply
#5
ευχαριστώ tseliga!
Reply
#6
Η διακοπη μπορει να γινει και μεσω του λογαριασμου της PayPal.
Reply
#7
Kαλημερα θελω να ξεκινήσω με Weekly subscription αλλα δε μπορω να κανω καταθεση μεσω paypal πρωφανως λογω capital controls. Υπάρχει αλλος τροπος;
Reply
#8
Γεια σου billlyyysss.
Μπορείς να ανοίξεις παυπαλ. Αρκετά μέλη το χρησιμοποιούν. Ή κάρτα.

Ίσως κάποιος εδω μπορεί να σε βοηθήσει γιατί ειμαι Αμερική κ δε ξέρω ακριβώς τη διαδικασία.

Που κολλάς ; Το έχεις προσπαθήσει. ;
Reply
#9
Καλημέρα παιδιά.
Έχω κάνει εβδομαδιαία συνδρομή στο site αλλά δεν ήξερα ότι γίνεται αυτόματη ανανέωση.Πως μπορώ να την διακόψω;Έχω στείλει εδώ και δυο μέρες μήνυμα στο site στη φόρμα που υπάρχει στο "contact" αλλά δεν πήρα απάντηση.Ο λογαριασμός που έχω στο site έχει άλλο username και Mail,όχι αυτά που έχω δηλώσει στο forum.Μπορειτε να βοηθήσετε;Ευχαριστώ πολύ!
Reply
#10
(August 9th, 2016, 05:13)fimija Wrote: Καλημέρα παιδιά.
Έχω κάνει εβδομαδιαία συνδρομή στο site αλλά δεν ήξερα ότι γίνεται αυτόματη ανανέωση.Πως μπορώ να την διακόψω;Έχω στείλει εδώ και δυο μέρες μήνυμα στο site στη φόρμα που υπάρχει στο "contact" αλλά δεν πήρα απάντηση.Ο λογαριασμός που έχω στο site έχει άλλο username και Mail,όχι αυτά που έχω δηλώσει στο forum.Μπορειτε να βοηθήσετε;Ευχαριστώ πολύ!

ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΉΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΥΤΌΜΑΤΗ ΑΝΑΝΈΩΣΗ ΜΌΝΟ ΜΈΣΩ paypal ΓΊΝΕΤΑΙ
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  video lessons grimbovo 16 24,848 May 7th, 2015, 12:02
Last Post: tseligas
  What is your favorite clarinet sound? Post a video!!!!! tseligas 21 37,563 June 5th, 2014, 11:34
Last Post: skaros

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)