Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Παρουσίαση των κλαρίνων μας!
#31
(June 29th, 2016, 13:06)grimbovo Wrote: Καλησπέρα φίλοι μου , εγω παίζω με ένα Kohlert alert system  Bb lp Made in Austria  χρονολογία περιπου 1940- 1950  κάπου εκει .

Καλησπέρα φίλοι μου , εγω παίζω με ένα Kohlert alert system  Bb lp Made in Austria  χρονολογία περιπου 1940- 1950  κάπου εκει .

Ανεβάζω αυτές διότι είναι ποιο καθαρές ... Big Grin Big Grin

Ξέχασα να πω φίλοι μου ότι το όργανο δέν είχε αυτές τις βέργες , αλλά τις βέργες- Δάκρυ- ήτανε γιαφορετικές  βέργες ..
Δέν ξέρω εάν έχετε δεί κανένα ...Δέν βολέυει εμένα .
Reply
#32
Και τις αλλαξες;
Reply
#33
(July 2nd, 2016, 10:24)suntown Wrote: OXI EINAI ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΡΓΑΝΑ . ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ. H KΡΙΣΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ.




ζωγραφιά εξαιρετικά όργανα ...
Reply
#34
(July 2nd, 2016, 10:24)suntown Wrote: OXI EINAI ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΡΓΑΝΑ . ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ. H KΡΙΣΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ.




Υπεροχος ηχος και μελωδια!! Μπραβο ρε sunttown!! Απίστευτα βιντεο!!
Reply
#35
Ωραία ακούγονται τα όργανα αλλά λόγω των εφέ..δεν μπορείς να έχεις ξεκάθαρη άποψη...ειδικά ο δεύτερος που έχει και οκτάβα
Reply
#36
Στο πρώτο βίντεο ο ήχος είναι φυσικός θεωρώ!

Tseliga αναμένουμε και από εσένα να βάλεις φώτο..
Reply
#37
tseliga στο πρωτο βιντεο παιζει φυσικα χωρις καψες και εφε
Reply
#38
Δε ξέρω αλλά νομίζω κάπου στη μέση ανοίγει ένα εφέ... ακουστε μια στο τέλος όταν χαιρετάει που έχει ένα ελαφρό ρεβερμπ....λεπτομέρειες....Ωραία ακούγεται το όργανο κ φυσάει σωστά.... Φορτώνω φωτό από μπουφέ!
Reply
#39
Music 
Εδώ φίλοι μου είναι ένα πάρα πολύ προσεγμένο Buffet LA... έχω μερικά μπουφέ και είναι από τα καλύτερα που έχω πιάσει στα χέρια μου. Αυτό που το ξεχωρίζει είναι το πόσο ελαφρά και άνετα βγαίνουν τα πατήματα. Βοηθάει τα δάχτυλα να γλιστράνε πάνω στο όργανο...κάτι που με το πρώτο μαθητικό Amati με δυσκόλευε...


   
   
   
   
   

Έχω και κανα δυό ακόμα κλαρίνα να ανεβάσω....
Reply
#40
Αυτά είναι....!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Wink Wink Cool
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)