Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Παρουσίαση των κλαρίνων μας!
#21
Ναι ισχύει, ο Μιχαλιτσιάνος βέβαια έχει κλείσει αλλά τους τελευταίους μήνες τα φέρνει και ο Νάκας!
Reply
#22
Καλήσπερα!!! Παρακολουθώ συχνά sites με αγγελίες και βρίσκω πολλά τέτοια οργανα.Μαλλον δεν θα έχουν καλό χειρισμό.Ισως βέβαια να μην είναι και πολύ γλυκές οι φωνές τους!!?πάντως έχω ρωτήσει αρκετούς πού παίζουν με τέτοια όργανα και τα φωνάζουν αρμόνιο .???
Reply
#23
OXI EINAI ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΡΓΑΝΑ . ΚΑΙ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ. H KΡΙΣΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ.



Reply
#24
ΣΟΛ?

Πωπω φυσάει στο πρώτο βίντεο όπου έχει και καλή ποιότητα ο ήχος. Σε ΣΟΛ καινούργιο πολύ καλή επιλογή είναι και το AMATI ACL 340s Wink
Reply
#25
Πολύ ωραίος ήχος όντως suntown!!!
Reply
#26
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ. ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΩ ΤΑ KLINGSON ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ.
ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΣΙb ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΣΤΟ EBAY ΣΕ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΑΣΙΜΟ Η ΡΩΓΜΗ .
Ο ΠΕΛΟΥΜΠ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟΝ ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟ .
ΤΙΜΗ = 80 ΕΥΡΩ.......
Reply
#27
Όντως ή τιμή είναι εξευτελιστική!!
Reply
#28
ειχε γινει μπλεξιμο στην δημοπρασια και ειχε σταματησει η διαδικασια πονταρισματος . ημουνα ο πρωτος και μολις τελειωσε το κερδισα
Reply
#29
Και τα άλλα από το ebay τα πήρες;
Reply
#30
to suster απο τον γεωργοπουλο το θοδωρη . ηταν το πρωτο μου κλαρινο. το kolhert apo to ebay . το λα το klingson απο ελλαδα μεταχειρισμενο
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)