Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Γκαιντα Διπλη
#11
skaros Wrote:Καλησπέρα παιδιά!

Εξαιρετικό πραγματικά και θα το φτιάξω σύντομα κιόλας!

Επίσης, το κομμάτι ''Τι να σου κάνω Χάιδω μου'' υπάρχει σε αναλυτικό μάθημα και μπορεί να παρακολουθηθεί εδώ http://www.klarinogreek.com/?videos=ti-n...-xaido-mou
MusicWink

ROFLROFLROFLROFLROFL Θα μου φύγουνε τα δάχτυλα .......
εάν έχεις χρόνο βγάλε και το σόλο ......Διότι βλέπω ότι αρέσει και στο Νέο αίμα !!!
Και χέρομαι .................
Reply
#12
Reply
#13
suntown Wrote:https://www.youtube.com/watch?v=4-O-2BstPDc

Ο χαλιγιάννης θωμάς την έχει καλήτερα απο τον Πετρο , ίσως τήν πάει από αλλου ο Πέτρος...
Reply
#14
ωραια παιξιματα ειναι και των δυο. ο καθενας εχει το υφος του
Reply
#15
Το μάθημα έχει αναρτηθεί στη σελίδα μας! Πολύ σύντομα έρχεται και αναλυτικό βίντεο με το γύρισμα!

Stay tuned Music
Reply
#16
1000 efxaristo!!!
Teleio mathima, eisagogi.....tragoudi...ta panta!!
Reply
#17
skaros Wrote:Το μάθημα έχει αναρτηθεί στη σελίδα μας! Πολύ σύντομα έρχεται και αναλυτικό βίντεο με το γύρισμα!

Stay tuned Music

Δάσκαλε δέν έχω λόγια .....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!!!MusicMusicMusicMusicMusic MusicMusicMusic
Reply
#18
Να 'στε καλά παιδιά, χαίρομαι που σας αρέσει το μάθημα! Smile
Reply
#19
(January 9th, 2016, 12:06)skaros Wrote: Να 'στε καλά παιδιά, χαίρομαι που σας αρέσει το μάθημα! Smile

Δάσκαλε έχει ανέβει το γύρισμα το τέλευταίο στη Διλή την Γκαίντα ???  ..( Το πογωνισιο ) .Δι'οτι  είμαι στο Σάιτ και δέν το βλέπω  ούτε στην Συνέχεια του μαθήματος  είναι .....
Reply
#20
Το έχετε ανεβάσει ξεχωριστά  το γύρισμα   Cool Cool .. ?????

Κάτι ακόμα στην ψιλή σκάλα( γκάιντα διπλή  ) δέν μπορω να ποιάσω ακριβώς τις νότες που παίζεις ?  Υπάρχει η δυνατότητα να μου τις πείς διότι θα το μάθω λάθος.  ξεκινάς με

ΣΟΛ  κένη  σι με τρίλλια  σολ ( ψιλλη τρίλια ) και  καταλήγεις  σε ΛΑ ????
Reply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Γκρίμποβο Γκάιντα Μονή grimbovo 16 24,964 October 26th, 2015, 13:40
Last Post: grimbovo

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)