Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti squeak
#31
Θα κοιτάξω και γιατί δε παίζει σε iPad. Το δοκίμασα κ στο δικό μου κ έβγαλε ένα ερρορ.
Reply
#32
Μάλλον λειπει κάποιο αρχείο στο ipad εγώ περιμένω τον υπολογιστη μου οποτε θα τα δω αύριο.ούτος η αλλιως είναι Μεγάλη Παρασκευή δεν κανει να παίζουμε μουσική σήμεραSmile
Reply
#33
Φταίει το video player που χρησιμοποιώ. Θα το φτιάξω απόψε!
Καλή εκκλησία!
Reply
#34
elen ,proton exies mono do klarino , an kitaxis thn proti fotographia , to kalami fanaitai oti einai balmeno ligo straba, tseligas look at it . to mono do ,,to kiniganai oli h klaritzides , min to poulisis potai .
Reply
#35
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε ολους.chitow το κλαρίνο το πήρα 50 η 60 δεν θυμάμαι ακριβως είναι πολύ φτηνο δεν νομιζω να αξίζει τόσο όσο λες.
Reply
#36
Ελένη, πως πάει; ακολούθησες τα βίντεο που ανέβασα; Έχεις καμια απορία;
Reply
#37
tseligas look at the picture elen put up with the reed
Reply
#38
mm you are right! sharp eye!

Ελένη, όπως λέει κ ο Chitown είναι σημαντικό να είναι ευθυγραμμισμένο το καλαμάκι στο κλαρίνο. Δηλαδή ισσοροπισμένο και από τις δύο μεριές και λίγο (μια τρίχαWink πιο κάτω από την κορυφή του επιστομίου.
Reply
#39
Καλημέρα σας χθες δοκίμασε το κλαρίνο μου ένας γνωστός μου κλαρινιστας και μου είπε οτι είναι μονο για διακοσμητικό χαχα.προσπαθουσε να παίξει αλλά δεν μπορούσε να το φυσιξει.μου είπε οτι θα μου δώσει ενα δικο του για να μπορέσω να μάθω.
Reply
#40
Χαχα θα προσπαθούσαμε να αναστήσουμε τον νεκρό! Κάτι δε πήγαινε καλά γιατί τα δαχτυλίδια παραήτανε απλά! Αυτό μπορεί να γίνει ενα πολύ καλό πορτατίφ!

Αν μπορείς να διαλέξεις να ναι Bb το κλαρίνο ή Σι μπε μολ όπως τα λένε στην Ελλάδα ώστε να είσαι στον ίδιο τονο που παίζουν και οι περισσότεροι εδώ.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)