Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ευχαριστω πολυ τον skaros και τον τσελιγκα!
#1
Καλησπερα σε ολους και καλως σας βρηκα!!
Οπως θα καταταλαβατε ειμαι νεος μελος στο φορουμ και τωρα θα ξεκινησω να εχω επαφη με την μουσικη και το κλαρινο.
Θελω να ευχαριστω παρα πολυ τον skaros που με βοηθησε στην επιλογη κλαρινου.
Ανταλαξαμε πολλα μυνηματα, λινκ και πληροφοριες και στο τελος με εκανε να ανεβασω το μπατζετ μου και να παρω κατι πιο καλο απο αυτο που υπογιζα.
Στην αρχη ηθελα να αγορασω καποιο κλαρινο (οπως διαβασατε καποιοWink γυρω στα 200-250 ευρω. Τελικα μετα απο πολλα μυνηματα που ανταλαξαμε και της πληροφοριες απο τους χρηστες του φορουμ (αφου το διαβαζω καθημερινα τις τελευταιες 5 μερεςWink αποφασισα να παρω ενα πιο καλο οργανο για τους εξης λογους:
1. Ποιοτητα ηχου
2. Των τραγουδιων που θελω να παιξω
3. Μεταπωληση
Επισης δεν αξιζει πιστευω να παρω ενα απλο οργανο με 200 ευρω και μετα απο κανα χρονο να πληρωνα παλι αλλα 500 γα να παρω ενα πιο καλο.
Ο skaros μου προτεινε καλα οργανα και ενα απο αυτα ηταν το Buffet B10 και τελικα παραγγειλα Buffet αλλα το Β12 MusicMusic http://www.buffet-crampon.com/en/content/b12 MusicMusic
Τις επομενες μερες θα το παραλαβω και ανυπομονω απο τωρα!!

Επισης θελω να ευχαριστησω και τον τσελιγκα που μου εφτιαξε ενα τεχνικο προβλημα το οποιο ειχα και τωρα εχω πληρει προσβαση στο φορουμ.

skaros και τσελιγκα σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια και καλο κουραγιο στο δυσκολο δρομο που εχετε χαραξει!!
Reply


Messages In This Thread
Ευχαριστω πολυ τον skaros και τον τσελιγκα! - by kosdan - October 27th, 2015, 19:23

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)